Ляшко назвав єдину можливість захистити Україну від Росії

Політик прогнозує, що РФ посилюватиме тиск на Україну

Ляшко назвав єдину можливість захистити Україну від Росії

Членство в НАТО є життєво необхідним для безпеки України та всієї Європи.

Про це заявив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Вступ до НАТО – це життєва необхідність і для України, і для Європи. Це єдина можливість захистити й Україну, і Європу. Іншого безпекового блоку немає. Продовжуються смерті на Донбасі. Хіба це новина для когось? Російські війська нікуди не ділися, окупація нікуди не ділася. Всі ці перемир'я – це затишшя перед бурею. Всі ці нагнітання, провокації будуть посилюватися, поки не відновимо контроль за кордоном", - заявив Ляшко.

Читайте також: Союз з НАТО - експерт розповів, про що варто попросити Байдена

Популярні відео

Політик підкреслив, що за ініціативою фракції Радикальної партії парламент у 2017 році проголосував за звернення до Конгресу США про надання Україні статусу особливого партнера до набуття членства в НАТО.

"Але, на жаль, відповіді немає. Мало того, на жодній зустрічі представників України з американськими посадовцями ми не чуємо, щоб вони ініціювали це питання. А дехто говорив дурницю, що це партнерство Україні й не треба. Це велика помилка. Цей статус дає, по-перше, взаємодію в безпекових питаннях, це пряма підтримка США для України, пряма бюджетна підтримка і багато іншого", - сказав він.

Читайте також: За прикладом Гітлера – Ляшко розповів, звідки Україні чекати атаки Росії

Раніше віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що Україна активізує зусилля щодо отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

Джерело Україна 24 Теги