Україна активізує дії щодо отримання ПДЧ - міністерка розкрила подробиці

Україна очікує від лідерів НАТО кроків назустріч, зазначила Ольга Стефанішина

Україна активізує дії щодо отримання ПДЧ - міністерка розкрила подробиці

Україна активізує зусилля щодо отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

Про це заявила в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

"Зараз, коли всім демократичним світом обговорюється загострення на Донбасі, питання нашої євроатлантичної інтеграції нерозривно пов'язане зі стабілізацією безпекової ситуації в Україні, безпекової ситуації в регіоні. Але нагадаю, що питання отримання ПДЧ піднімається буквально останні пів року на рівні президента і керівників держави… Буквально 22 квітня була 13-а річниця Бухарестського саміту, де міністри закордонних справ країн Альянсу мали розпочати роботу щодо отримання Україною ПДЧ. Вважаю, що цьогорічний саміт лідерів НАТО має започаткувати цей процес", - заявила віцепрем'єрка.

Читайте також: Союз з НАТО - експерт розповів, про що варто попросити Байдена

Популярні відео

Стефанішина підтвердила, що Україна готова до отримання Плану дій щодо членства. За її словами, від країн Альянсу Україна очікує мобілізації політичних зусиль з цього питання.

"Оприлюднені вчора дослідження свідчать, що за останні пів року Україна впровадила 2/3 всіх впроваджених в Україні стандартів НАТО", - заявила вона.

Читайте також: Американська дипломатка розповіла, як США підтримуватимуть Україну

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" голова керівної ради Центру досліджень безпеки Вадим Черниш заявив, що Україна бере участь у широкомасштабній грі на стримування Росії, яку проводить НАТО, виступаючи союзником Альянсу.

Джерело Україна 24 Теги