Союз з НАТО - експерт розповів, про що варто попросити Байдена

Олександр Мусієнко також зазначив, що Росія всіляко чинитиме опір

Союз з НАТО - експерт розповів, про що варто попросити Байдена

Військовий експерт Олександр Мусієнко вважає, що варто було б звернутися до президента США Джозефа Байдена з проханням про те, щоб він вніс на розгляд Конгресу питання про надання Україні статусу основного партнера поза НАТО.

Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Можливо, варто попросити президента США, щоб він звернувся до Конгресу з пропозицією, щоб надати Україні статус основного партнера поза НАТО? Ця процедура займає місяць. Для цього не потрібно проводити форум НАТО, збори НАТО, конгрес НАТО, який повинен проходити цього року в Брюсселі. Конгрес підтримає, питання в тому, щоб президент вніс, це його ініціатива", - сказав Мусієнко.

Читайте також: Не Угорщина і не ОРДЛО: експерт розповів, що заважає Україні вступити до НАТО

Популярні відео

Експерт нагадав, що Росія чинитиме опір співпраці України та НАТО.

"Зрозуміло, що Росія виступатиме категорично проти. Вони постійно живуть тим, що НАТО їм загрожує, зараз хтось прийде їх ділити й так далі. Це вже сконструйований російський міф. Вони будуть і надалі ним керуватися", - сказав Мусієнко.

Читайте також: Україна отримала від НАТО попередження щодо Росії - ексрозвідник розкрив деталі

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" голова керівної ради Центру досліджень безпеки Вадим Черниш заявив, що Україна бере участь у широкомасштабній грі на стримування Росії, яку проводить НАТО, виступаючи союзником Альянсу.

Джерело Україна 24 Теги