Це потрібно українському народу: в "Слузі народу" розповіли про мету змін у Раді

Олександр Корнієнко розповів, хто може увійти до коаліції зі "Слугою народу"

Це потрібно українському народу: в "Слузі народу" розповіли про мету змін у Раді

У парламенті потрібна широка коаліція — про причини розповів у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" глава партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко.

"Нічого нового немає, ми про це давно говоримо: всі, хто бажає приєднатися до коаліції з монобільшістю, тому що це буде приєднання до монобільшості, а не нова коаліція, можуть ознайомитися з нашими програмними документами, вони є у відкритому доступі. Там все вказано - куди ми йдемо, як будуємо наш економічний і політичний курс.

З приводу того, що сказав Руслан Олексійович (Стефанчук - ред.), я це більше сприймаю як його переживання про те, що ми обіцяли українському народові багато змін у Конституцію, але бачимо, що в парламенті ми поки що самі навколо цих змін", — сказав він.

Читайте також: Розмови йдуть постійно — "слуга народу" висловився про коаліцію з "Батьківщиною"

Популярні відео

Корнієнко пояснив, що для внесення змін до Конституції голосів тільки "Слуги народу" не вистачить.

"І навіть такі зміни, як децентралізація, яку підтримує 70% населення, решта фракцій не поспішає підтримувати, а для зміни Конституції потрібно 300 голосів. Тому я б говорив, що широка коаліція на випадок, коли йдеться про зміни до Конституції. Це не якісь політичні ігрища, а потрібно українському народу. Поки до нас не надходило жодних пропозицій, публічних закликів багато", — сказав він.

Читайте також: "Ми подали три пропозиції" — в "Батьківщині" висловилися про коаліцію зі "Слугою народу"

Нагадаємо, перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає, що фракція "Слуга народу" заради змін до Конституції буде змушена піти на формування широкої коаліції.

Джерело Україна 24 Теги