Кравчук вимагає терміново провести засідання ТКГ: експрезидент повідомив подробиці

Леонід Кравчук розповів, що хоче зробити у зв'язку з загостренням на Донбасі

Кравчук вимагає терміново провести засідання ТКГ: експрезидент повідомив подробиці

Голова української делегації Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук розповів в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", що терміново звернувся до спецпредставниці ОБСЄ.

"3 години тому я письмово звернувся до пані Хайді Грау з пропозицією, з огляду на те, що знову загинули 2 українських солдати, і ситуація на Донбасі дуже напружена, провести терміново засідання Тристоронньої контактної групи. Я думаю, що воно ще не розглянута, а якщо розглянута, то відповіді ще немає. Сподіваюся на відповідь", — сказав він.

Читайте також: Путін випробовує Україну і США — нардеп про загострення на Донбасі

Популярні відео

Кравчук розповів, що вже пропонував прийняти заяву про відновлення режиму припинення вогню.

"На минулому засіданні з самого початку я звернувся до учасників з пропозицією, враховуючи, що ситуація складна, і тоді загинули 4 українських солдати і 2 були поранені, прийняти заяву або звернення, в якому акцентувати увагу на тому, щоб повернутися в рамки тиші, припинення вогню, яке було прийнято 22 липня минулого року. Посол Чевік навіть сформулював це питання текстуально. Цей документ підтримала і Хайді Грау. Але чомусь російська сторона, пан Гризлов, не підтримала ту ініціативу.

Я думаю, що на тому засіданні можна було б повернутися до цієї ідеї, враховуючи, що ми перебуваємо фактично напередодні великого свята Христового Воскресіння, і можна було б поставити питання, що нехай значення цього свята могло б стати початком не просто перемир'я, але і зупинки вогню на всьому фронті. Думаю, що ми підготуємо відповідний документ", — сказав він.

Читайте також: Росія сама не піде — ексголова СБУ про війська біля кордонів України

Нагадаємо, з моменту попереднього онлайн-засідання ТКГ, 30 березня, внаслідок обстрілу позицій ЗСУ був поранений мирний житель населеного пункту Красногорівка Донецької області. Крім того, в результаті прицільного вогню противника, в тому числі, снайперського загинули троє військовослужбовців ЗСУ та ще четверо отримали бойові поранення і травми.

Джерело Україна 24 Теги