У нас немає вакцинації - Тимошенко розкритикувала боротьбу з коронавірусом в Україні

Лідерка "Батьківщини" порівняла темпи вакцинації в Україні та США

У нас немає вакцинації - Тимошенко розкритикувала боротьбу з коронавірусом в Україні

Український народ сьогодні - "єдиний у світі, хто не вакцинується" від коронавірусу.

Про це в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" заявила лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко, коментуючи боротьбу з коронавірусом і темпи вакцинації в Україні.

"Давайте усвідомимо, де ми зараз перебуваємо по COVID-19, а де інші країни. Ми сьогодні практично на останньому місці на європейському континенті за кількістю захворювань на добу і за смертністю. Крім того, якщо ми говоримо про вакцинацію, то якщо за останню добу у США 4 млн провакцинували, у нас - 919 осіб", - заявила вона.

Читайте також: "Діти не отримають правильну освіту": Тимошенко вказала на проблему через карантин

Популярні відео

Як підкреслила Тимошенко, ці цифри свідчать, що "у нас немає вакцинації".

"919 осіб на добу вакцинувати - це означає, що український народ єдиний у світі, хто не вакцинується. Звіти - це "театральне училище", там потрібно добре виступати, красиво декламувати, добре робити постановки, а в реальному житті треба брати конкретні цифри. Якщо за добу провакциновано 919 осіб, читай - вакцинації немає. У нас немає вакцини - це перше. А друге - у нас хаос з самою вакцинацією", - зазначила лідерка "Батьківщини".

Раніше лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що Україна мала можливість створити власну вакцину від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги