Ексголова СБУ назвав слабке місце України у випадку війни з Росією

Ігор Смешко навів приклад війни в Югославії

Ексголова СБУ назвав слабке місце України у випадку війни з Росією

У разі відкритого військового конфлікту з Росією, Україна зможе зупинити російські танки, однак у РФ велика перевага в авіації.

Про це в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" розповів ексголова Служби безпеки України Ігор Смешко.

"У нас достатньо озброєння, яке може бути використане проти танків. Але згадайте Югославію. Туди навіть НАТО не заходило з наземною операцією. Фактично військово-повітряні сили вирішили всі питання. Космічно-повітряні війська Росії на сьогодні неспіврозмірні з нашими", - зазначив він.

Читайте також: Залякування Путіна втратили значення — журналіст розповів, хто допоможе Україні

Популярні відео

Колишній очільник СБУ підкреслив, що "якщо говорити тільки про танки, то, безумовно, у нас є озброєння проти танків, наші військові прекрасно підготовлені".

"У 2014 році я відмовився бути радником Турчинова. Я розмовляв з генералом Кларком, який говорив: вам би зараз гроші США, ми продати протиповітряну систему не можемо з політичних міркувань, але купити можна у французів, тому що якщо буде авіація - у вас будуть проблеми. І коли я прийшов до Турчинова, він мені каже, що нам треба просити в американців бомбардувальники. Кого бомбити? Нам зараз треба знати, яка конфігурація сухопутних військ, ВПС, ВМС, сил спеціальних операцій. Це все повинно бути у нас для оборонних операцій, щоб завдати таку відсіч, щоб продовження війни було неможливим для агресора з точки зору втрат перед своїм народом. І ми здатні це зробити, але потрібне стратегічне планування", - заявив він.

Читайте також: Кравчук пояснив, як змусити Путіна піти з України

Раніше ексголова СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив військові приготування РФ біля кордонів України.

Джерело Україна 24 Теги