Росія сама не піде - ексголова СБУ про війська біля кордонів України

Росія продовжує вважати всі країни колишнього СРСР зоною свого впливу, зазначив Ігор Смешко

Росія сама не піде - ексголова СБУ про війська біля кордонів України

Кремль готує суспільну думку росіян до можливої ескалації конфлікту з Україною.

Про це в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" розповів ексочільник Служби безпеки України Ігор Смешко, коментуючи військові приготування РФ біля кордонів України.

"Росія не вийде сама з України і продовжуватиме дестабілізувати ситуацію в нас настільки, наскільки їй буде дозволено. Вона свої геополітичні вподобання висловила. Вона вважає, що всі країни колишнього СРСР - це сфера їхнього впливу, вона не збирається їх віддавати під вплив Заходу. Мобілізовані війська, Південний, Західний військовий округи, угруповання в Білорусі, в Криму нарощуються сили. Пройшла операція навчань 3 тис. десантників, які десантувалися в Криму, туди йде додаткове озброєння", - сказав він.

Читайте також: Залякування Путіна втратили значення — журналіст розповів, хто допоможе Україні

Популярні відео

Як зазначив Смешко, в цій ситуації будь-які розмови в Україні про можливість наступально вирішити питання звільнення окупованих територій Донбасу - "це страшна провокація", якою скористається Росія.

"Кілька днів тому було інтерв'ю головного редактора журналу "Національна оборона", де він сказав, що "якщо тільки вони спробують дестабілізувати ситуацію, ми підемо на Київ". Це сплановано, перш за все, на аудиторію в Росії, підготувати її до можливої ескалації конфлікту" , - пояснив колишній керівник СБУ.

За словами Смешка, українці в цій ситуації "повинні щодня працювати над економікою, збільшенням можливостей у військово-промисловому комплексі, над створенням реальної армії".

Читайте також: Кравчук пояснив, як змусити Путіна піти з України

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи є військова небезпека з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги