Податки в п'ять разів менше: в Мінціфри розповіли про новий проєкт для бізнесу

Михайло Федоров пояснив, які переваги для підприємців дає проєкт Дія City

Податки в п'ять разів менше: в Мінціфри розповіли про новий проєкт для бізнесу

У Міністерстві цифрової трансформації презентували проєкт "Дія City" для залучення стартапів. Подробиці розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечір" на телеканалі "Україна 24" міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Дія City — це не застосунок, а спеціальний правовий і податковий режим, його завдання стати кращим у світі й залучити стартапи компаній з усього світу, щоб вони відкривали свої справи в Україні, а українські розробники, підприємці запускали свої стартапи в Україні та не переїжджали в інші місця.

Впровадження цієї системи дозволить в 5 разів менше платити податки в Дія City, якщо платити податки в білу. Це дасть можливість залучати інвестиції з-за кордону, можливість захистити від правоохоронців IT-компанії та продуктові компанії. Сотні компаній вже зацікавлені в тому, щоб розвиватися, ви краще назвіть компанії, які б не хотіли в 5 разів менше платити податків, відчувати себе гідно", — сказав він.

Читайте також: Прописка онлайн: міністр розповів, як полегшать життя українцям

Популярні відео

Федоров розповів, коли можна буде спрощено платити податки через "Дію".

"Що стосується сплати податків, це продукт в доповненні "Дія", ми запускатимемо наприкінці квітня, і можна буде за кілька секунд сплатити податки для ФОПів за спрощеною системою. Ми все робимо для бізнесу, бо віримо в те, що Україна повинна бути країною для підприємців", — сказав він.

Додамо, в Мінцифри заявляють про такі переваги проєкту "Дія City", як податки для ІТ-бізнесу в 5 разів нижче, захист від неправомірних дій правоохоронних і контролюючих органів, залучення інвестицій.

Джерело Україна 24 Теги