Сподіваюсь, буде рішення суду – Разумков про нові санкції РНБО

Дмитро Разумков розповів, чи підтримує він санкції проти контрабандистів

Сподіваюсь, буде рішення суду – Разумков про нові санкції РНБО

РНБО впровадила нові санкції за контрабанду. Про це рішення висловився голова Верховної Ради Дмитро Разумков у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на каналі "Україна 24".

"В рішенні були зазначені як іноземні суб’єкти господарської діяльності, щодо яких закон про санкції абсолютно коректно може діяти, і були громадяни України, які знаходяться на території нашої держави. На мій погляд, якщо ми вводимо стосовно них якісь санкції, то це повинно бути вже за результатами затримання, вручення підозри, можливо, вже рішення суду.

Сподіваюся, що незабаром, може, сьогодні-завтра це відбудеться. Тому що, думаю, їх не лише 10, я добре розумію, що ці прізвища всі чули, і всі розуміють, що питання контрабанди є дуже важливим, боротися з нею точно варто, об’єктивно ми сьогодні недопрацьовуємо в цьому плані. Якби ми її побороли, то могли б отримувати близько 100 млрд грн на рік до бюджету", — сказав він.

Читайте також: На РНБО було 7 питань — подробиці від Данілова

Популярні відео

Разумков підкреслив, що санкції повинні накладатися з дотриманням чинного законодавства.

"Але з іншого боку, мої міжнародні колеги говорять про ще одну важливу реформу – це верховенство права, життя за законом. Якщо громадяни порушили цей закон, то вони не повинні бути відстороненими від виконання своїх обов’язків, а повинні нести відповідальність в рамках адміністративного, а скоріш за все, кримінальну відповідальність за свою діяльність. Щодо громадян України (у випадку з санкціями за контрабанду – ред.) ми повинні діяти в рамках Кримінально-процесуального кодексу", — сказав він.

Читайте також: Неможливо без участі України — Разумков про переговори в нормандському форматі

Нагадаємо, 2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти топ-десятки української контрабанди.

Джерело Україна 24 Теги