Путін може отримати по шапці - російський політолог про війну з Україною

Президент РФ розгойдує внутрішню ситуацію в Україні

Путін може отримати по шапці - російський політолог про війну з Україною

Президент Росії Володимир Путін не має бажання вплутуватися в повномасштабну війну проти України, оскільки він побоюється "отримати по шапці".

Таку думку висловив в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" російський політолог Дмитро Орєшкін, коментуючи військові маневри РФ біля кордонів України.

"Путін блефує, як зазвичай, це його звичайна політична манера - створити проблему, а потім сказати: ну добре, я її вирішу, але це коштуватиме стільки-то. Це один бік - створення матеріалу для торгу з Заходом. З іншого боку, це розгойдування внутрішньої ситуації в Україні. Тому що Кремль завжди підтримував найбільш крайні прояви - що у США, що в Німеччині, що в Україні. Я думаю, йому дуже вигідно, що Зеленський програє в очах української громадської думки, його починає звинувачувати патріотична громадськість", - заявив Орєшкін.

Читайте також: Не Донбас: у Раді розповіли, звідки чекати наступу Росії

Популярні відео

За його словами, "розгадка полягає в тому, що у Путіна немає ані ресурсів, ані бажання, вплутуватися у війну".

"Він дійсно розуміє, що Україна зараз значно сильніша, він може добре отримати по шапці. Він розуміє, що відразу підуть ще жорсткіші санкції з боку Заходу, зокрема і постачання Україні зброї. І потім, він ніколи не робить те, що від нього чекають. Він відрубав Крим, коли ніхто не чекав цього", - сказав російський політолог.

Читайте також: Гармаш розповів про цинічний вчинок Росії на переговорах щодо Донбасу

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що Росія під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Захід-2021" стягує війська до кордону з Україною.

Раніше радник української делегації в ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що Росія впродовж 10 років атакуватиме Україну чотирма силами.

Джерело Україна 24 Теги