Не Донбас: у Раді розповіли, звідки чекати наступу Росії

Україна повинна готуватися, вважає нардеп Роман Костенко

Не Донбас: у Раді розповіли, звідки чекати наступу Росії

Росія у разі прямого нападу на Україну не буде організовувати наступ на Донбасі, оскільки це найбільш укріплена територія. Кремль шукатиме більш вразливі місця для атаки.

Таку думку висловив в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" народний депутат від "Голосу" Роман Костенко.

На запитання, чи є ризик того, що російські війська просунуться вглиб України, Костенко відповів:

"Зараз такого ризику немає. Так, Росія зараз брязкає зброєю, але наразі ми не бачимо таких сил, які могли б зайти на територію України. Вторгнення – це не лише прорив оборони й прохід вглиб. Потрібні військові адміністрації, потрібно буде утримувати ці території. Для цього потрібно більше військ, ніж Росія зараз скупчила біля кордонів України", - пояснив він.

Читайте також: Небезпечних сценаріїв дуже багато - генерал сказав, звідки чекати удару Росії

Популярні відео

За словами нардепа, зараз найбільші скупчення військ "йдуть у Крим, потім Воронезька та Ростовська області".

"Якщо Росія буде ескалувати, то Донбас не буде основним місцем, через яке вона намагатиметься ввійти в нашу країну, тому що це найбільш захищена нами територія. З моєї точки зору, вони шукатимуть менш захищені місця. На цей момент загрози (наступу – ред.) немає, але ми її не можемо виключати, і ми повинні готуватися. Тому що навіть у мирний час, коли будь-яка країна виводить війська на навчання, то країни-сусіди теж повинні виводити війська і готуватись до того, що може бути вторгнення", - заявив Костенко.

Читайте також: Гармаш розповів про цинічний вчинок Росії на переговорах щодо Донбасу

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що Росія під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Захід-2021" стягує війська до кордону з Україною.

Раніше радник української делегації в ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що Росія протягом 10 років атакуватиме Україну чотирма силами.

Джерело Україна 24 Теги