У ТКГ назвали єдиний спосіб повернути Донбас

Сергій Гармаш розповів, чи може Україна дати військову відсіч противникам

У ТКГ назвали єдиний спосіб повернути Донбас

Україна зможе повернути окуповані території Донбасу тільки дипломатичним шляхом. Про це заявив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Я згоден з президентом в тому, що чим сильніша армія, тим більше шансів у дипломатів. Тобто, по суті, м'язи дипломатів — це армія. Я вірю в дипломатичний успіх, якщо ми будемо представляти серйозну військову загрозу для Росії, якщо вона зважиться на більш серйозну ескалацію, ніж є на цей момент. До того ж, на сьогодні у нас немає альтернативи, тому що поки ми можемо дати відсіч ворогу, але ми не здатні завдати йому такий сильний удар, щоб він поніс поразку в гібридній війні", — сказав він.

Читайте також: У Кремлі панічна атмосфера — екснардеп про те, що змусить Путіна активізувати війну

Популярні відео

Гармаш зазначив, що Україні залишається покладатися на західні країни.

"Тут ми у великій мірі залежимо від наших західних партнерів, вони не зацікавлені в серйозній ескалації конфлікту, і ми змушені в будь-якому випадку зважати на їхню думку, щоб не залишитися з Росією сам на сам. Ядерних боєголовок у нас все-таки немає, тому фактор Заходу ми повинні та зобов'язані враховувати. Вони не залишають нам вибору, крім дипломатичного шляху", — сказав він.

Раніше ексголова МЗС Павло Клімкін розповів, коли Росія може почати ескалацію та провокації.

 

Джерело Україна 24 Теги