Є інші пріоритети — екссекретар РНБО про засідання 2 квітня

Олександр Данилюк розповів, які питання мають терміново розглянути на засіданні РНБО

Є інші пріоритети — екссекретар РНБО про засідання 2 квітня

 Екссекретар РНБО Олександр Данилюк у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" назвав два важливі пріоритети для країни, якими має займатись сьогодні РНБО.

"Президент і РНБО обрали певний наратив, і вони за цим наративом ідуть. Наратив наративом, але є пріоритети, на сьогодні пріоритет – це російська агресія, ескалація на фронті та COVID-19. Я не бачу інших пріоритетів. Контрабанда – важлива історія, повернення активів – важлива історія, "Кримська платформа" — теж важлива історія. Але на один тиждень можна було відкласти, бо ці два питання треба ретельно опрацювати", — сказав він.

Читайте також: "Лікарні переповнені": депутатка розповіла, що збираються обговорювати в РНБО

Популярні відео

Данилюк пояснив, чому треба було займатися насамперед цими питаннями.

"Якщо локдаун буде по всій країні, якщо цю хвилю не зупинити, тоді ми втратимо багато наших громадян. І, до речі, буде удар по економіці. Тому треба виділяти пріоритети. Ці питання (на сьогоднішньому засіданні РНБО – ред.) важливі, але на сьогодні це другий пріоритет. Через тиждень, можливо, знову стане першим", — сказав він.

Раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що Рада національної безпеки та оборони на засіданні 2 квітня розгляне питання безпеки і "наведення справедливості" в країні.

Джерело Україна 24 Теги