Є загроза військового зіткнення з Росією — депутати про розмову Байдена і Зеленського

Депутати від "Слуги народу" та "Євросолідарності" прокоментували телефонну розмову Байдена і Зеленського

Є загроза військового зіткнення з Росією — депутати про розмову Байдена і Зеленського

Президент США Джо Байден і президент України Володимир Зеленський поговорили телефоном. Цю розмову прокоментували народні депутати в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

Нардепка від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що ця розмова була питанням часу. 

"Від нас завжди чекають рішучих кроків у боротьбі з корупцією незалежно від ситуації, яка є. Я думаю, у розмові питання не було саме у цьому. Але акценти США розставляє - коли спілкується з нашим оборонним відомством тощо. Я розумію, що ця розмова була питанням лише часу. Так і сталося. Сьогодні вони порозмовляли. Дасть Бог, будуть результати, а не лише розмова. Я думаю, ми невдовзі будемо обговорювати деталі, які матимуть зміст і сенс", — сказала вона.

Читайте також: Експрем'єр розповів, навіщо дружити зі США проти Росії

Популярні відео

Своєю чергою, нардепка від фракції "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що дзвінок відбувся через агресивні дії Росії. 

"Я думаю, сьогоднішній дзвінок якраз продиктований тим, що є серйозне скупчення російських військ довкола України, зокрема і на окупованих територіях. Поза тим американці днями підняли рівень загрози стосовно можливості військового зіткнення між російськими та українськими військами знову до найвищого рівня. Саме це, я вважаю, спонукало Байдена сьогодні організувати цей дзвінок із Зеленським", — сказала вона.

Раніше експрезидент України Леонід Кравчук прокоментував відмову Росії від повернення до режиму припинення вогню.

Джерело Україна 24 Теги