Скандал на виборах на Прикарпатті: у Зеленського повідомили нові деталі

В Офісі президента нарікають на фальсифікації

Скандал на виборах на Прикарпатті: у Зеленського повідомили нові деталі

В Івано-Франківській області, де пройшли довибори до Верховної Ради в окрузі №87, були зафіксовані фальсифікації на одній з дільниць, наразі підрахунок голосів триває.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

"За моєю інформацією, вибори визнали на одній з дільниць недійсними. Адже окружна виборча комісія встановила, що там були неправильні дані в протоколі, фактично була фальсифікація на одній із дільниць. Якщо таке відбувається - це фальсифікація, треба скасовувати вибори на цій дільниці. Але підрахунок, за моєю інформацією, йде далі. Зараз, під час підрахунку... пан Вірастюк на першому місці. Будемо очікувати фінальні результати. Але хочу сказати, що ті фальсифікації, які були сьогодні встановлені, це дуже погано, і я не думаю, що так потрібно, щоб взагалі було в країні. Тому сподіваюсь, що справедливість все ж таки переможе і будуть встановлені результати виборів", - сказав Тимошенко.

Читайте також: "Проти Зеленського на виборах хотіли висувати 10 артистів": Гордон назвав прізвища

Популярні відео

Нагадаємо, 28 березня в окрузі №87 в Івано-Франківській області пройшли довибори до Верховної Ради. Підрахунок голосів супроводжується скандалами. 

Раніше радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував ситуацію в окрузі №87.