Треба готуватися до найгіршого – "слуга народу" про військові маневри Росії

Відбувається брязкання зброєю на кордонах, зазначив Олександр Качура

Треба готуватися до найгіршого – "слуга народу" про військові маневри Росії

Росія влаштувала перегрупування військ біля кордонів України, щоб залякати її.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

"Це політика агресора, окупанта стосовно України... Якщо говорити, що зараз відбувається – відбувається брязкання зброєю на кордонах України. У нас відбуваються в країні трансформації, яких не було десятиріччями, вводяться санкції щодо друзів Росії, тому така реакція, нас намагаються залякати. Але не вдасться залякати, нас підтримує весь світ. Зараз прикутий погляд до України всіх наших міжнародних партнерів. Я впевнений, що нам треба готуватися до найгіршого сценарію, але при цьому ми повинні зрозуміти, що багато чого, зокрема за допомогою російської пропаганди, розповсюджується, щоб тільки накопичити в країні занепокоєння", - зазначив нардеп.

Читайте також: Мета Росії інша — політолог пояснив, чому не було анексії ОРДЛО

Популярні відео

На думку Качури, "якщо зараз така реакція з боку Російської Федерації, значить, на правильному шляху Україна".

"Ми прийняли постанову Верховної Ради, якою звернулися до всієї міжнародної спільноти щодо цього питання, щодо факту агресії, ескалації, порушення перемир'я", - додав він.

Читайте також: Окупанти самі винні – юрист про серйозну проблему Росії в Криму

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що Росія під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Захід 2021" стягує війська до кордону з Україною.

Експерт-міжнародник Євген Добряк на телеканалі "Україна 24" озвучив прогноз, чого чекати від президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги