Обговорення – це не рішення: міністр про розмову Путіна, Меркель і Макрона

Олексій Резніков розповів, що означає для України зустріч інших лідерів "нормандської четвірки"

Обговорення – це не рішення: міністр про розмову Путіна, Меркель і Макрона

Зустріч президента РФ Володимира Путіна з лідерами Франції та Німеччини без представника України — не привід панікувати. Про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков "Народ проти" на каналі "Україна 24".

"Ми точно не маємо з вами розумні очікування мати, що без нас хтось щось обговорює. Це було б дивно. Так само і ми без когось щось обговорювали. Наприклад, ми створюємо "Кримську платформу" без участі Росії, це абсолютно нормальна міжнародна практика – обговорювати питання, які турбують країну. Важливо те, що Україна є на порядку денному Німеччини та Франції. Я переконаний, що у своєму спілкуванні з господарем Кремля вони говорили в інтересах України.

Для України важливо, щоб рішення приймалися за участю України, а обговорення може бути в будь-який спосіб, так само як і Україна обговорює питання з нашими партнерами – це не є порушення міжнародного етикету. Не робіть з цього особливої якоїсь проблеми", — сказав він. 

Читайте також: Путін підвищуватиме ставки — Клімкін розповів, коли чекати провокацій Росії

Популярні відео

Також міністр відповів, які є можливості змусити Росію припинити агресію.

"На сьогодні ми лишаємо єдиний варіант – політико-дипломатичний. Це посилення санкційного режиму з боку усіх країн, які підтримують Україну, щоб для Росії ця війна перестала бути вигідною. Росіяни прагматичні й розумні, вони будуть ставити на терези та зважувати, що їм вигідніше: продовжувати цю війну чи нарешті вийти з нашої країни", — сказав він.

Раніше ексголова МЗС Павло Клімкін заявив про повзучу анексію ОРДЛО з боку Росії.