Ніхто з країни "звалювати" не буде: Арахамія вибачився перед глядачами "Україна 24"

Давид Арахамія пояснив слова колеги по фракції Ганни Колесник

Ніхто з країни "звалювати" не буде: Арахамія вибачився перед глядачами "Україна 24"

Нардеп з фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прокоментував скандал з листуванням його колеги по фракції у програмі "Народ проти" на каналі "Україна 24". Ганна Колесник у Верховній Раді написала у листуванні, що "пора звалювати з цієї країни".

"Ми будемо це питання досліджувати. Я точно думаю, що ніхто "сваливать из страны" не буде. Якби це було з вуст чи телефону будь-якого іншого депутата… Але пані Колесник дуже добропорядна людина, яка не була ні в яких скандалах, медійних скандалах тощо. У мене немає підстав сумніватися в її патріотичній позиції", — сказав він.

Читайте також: Скандальні довибори в Раду в окрузі 87 - в Авакова прокоментували ситуацію

Популярні відео

Арахамія вибачився за негарну ситуацію.

"Але те, як це виглядає… Я мушу вибачитись перед всім народом України за те, як це виглядає. Хоча це ніяка не партійна позиція. У ЗМІ це подали через крапку, але там між меседжами є таймінг – декілька хвилин проміжку часу. Але мушу вибачитись перед телеглядачами за поведінку депутата нашої фракції. Точно мушу запевнити всіх: ніхто з країни «звалювати» не буде, всі працюватимуть на користь країни, всі захищатимуть інтереси України", — сказав він.

Читайте також: Вперше назвали війну війною — "слуга народу" про постанову Верховної Ради

Нагадаємо, Ганну Колесник сфотографували за листуванням під час виступу в Раді головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака. "Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни", — написала депутатка.

Джерело Україна 24 Теги