Скандальні довибори в Раду в окрузі 87 - в Авакова прокоментували ситуацію

Володимир Мартиненко розповів, чи мав право "слуга народу" Тищенко відбирати у журналістів документи

Скандальні довибори в Раду в окрузі 87 - в Авакова прокоментували ситуацію

28 березня в окрузі №87 в Івано-Франківській області пройшли довибори до Верховної Ради. Підрахунок голосів супроводжується скандалами, зокрема, за словами спостерігачів від громадської організації "Чесно", нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко намагався зірвати підрахунок голосів, вимагав журналістські посвідчення і робив спроби їх вилучати. Радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" прокоментував ситуацію в окрузі.

За словами радника, Тищенко не мав права перевіряти журналістські посвідчення.

"Законом про статус народного депутата такі дії не передбачені, відповідно, він цього робити не може. Що зараз відбувається у 87-му виборчому окрузі - ОВК продовжує приймати протоколи з мокрими печатками та визначати результати голосування. Поліція забезпечує громадський порядок цілодобово у цій ОВК, як передбачено законом про вибори", - сказав Мартиненко.

Читайте також: "Слуга народу" розповіла, чи є підстави для перевиборів до Ради

Популярні відео

Також у врегулюванні ситуації беруть участь співробітники СБУ.

"Крім того, там сьогодні ще були задіяні працівники СБУ. СБУ вже надавала щодо цього свій коментар. Зараз поліцейські забезпечують охорону громадського порядку і стежать за тим, щоб там не відбувалося порушень", - сказав Мартиненко.

Читайте також: "Проти Зеленського на виборах хотіли висувати 10 артистів": Гордон назвав прізвища

Нагадаємо, раніше народний депутат з фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів про ситуацію в окружній виборчій комісії в Івано-Франківській області.

Джерело Україна 24 Теги