Тітушки блокують роботу ОВК: "слуга народу" про ситуацію з виборами до Ради

"Ми приїхали сюди, щоб позмінно здійснювати цілодобовий контроль", - зазначив нардеп

Тітушки блокують роботу ОВК: "слуга народу" про ситуацію з виборами до Ради

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Юрій Камельчук в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів про ситуацію на Окружній виборчій комісії у Івано-Франківській області, де відбулися довибори до Верховної Ради.

«Сьогодні вночі близько 7 тисяч спеціально зібраних людей, поліція контролювала і перевіряла, хто це такі взагалі та що вони тут роблять. Щоб ви собі уявили, в Надвірній 22 тис. населення, в ОТГ – 42 тис., тобто 7 тис. людей зібрати на якийсь мітинг звичайними зусиллями неможливо. Частина з них це так звані тітушки, які мали просту функцію – максимально блокувати роботу, не допускати членів ДВК до здачі протоколів», - заявив нардеп.

Читайте також: Вірастюк зібрався в депутати — силач розповів про свої плани

Тому, наголосив він, присутня така велика кількість народних депутатів для контролювання ситуації.

«Ми приїхали сюди, щоб позмінно здійснювати цілодобовий контроль. Перше, це контроль за дотриманням законодавства взагалі, виборчого кодексу і недопускання блокування роботи окружної виборчої комісії. Друге, вимога до поліції виконувати законні вимоги поруч з ОВК тощо», - зазначив Камельчук.

Популярні відео

Читайте також: "Всі перемоги попереду": Ляшко розповів про свої амбітні плани

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів, що на виборах президента України одна з політсил готувала в конкуренти Володимиру Зеленському 10 відомих артистів.

Джерело Україна 24 Теги