Самі вже 150 років воюють, а ми нібито провокуємо: Кравчук жорстко висловився про Росію

Глава української делегації в ТКГ прокоментував скандальну заяву путінського прессекретаря

Самі вже 150 років воюють, а ми нібито провокуємо: Кравчук жорстко висловився про Росію

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24" розповів про "філософію Росії", яка може вирішувати питання виключно військовим шляхом. Таким чином він прокоментував відмову Росії від повернення до режиму припинення вогню, а також заяву прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

"Будемо виходити з того, що росіяни постійно готуються до якоїсь війні. Уже воюють 150 років, якщо взяти всю історію Росії. Це головне. У них немає іншого шляху вирішення, або не бачать іншого шляху вирішення питань, тільки силовий шлях. Російська позиція на першому місці, а норми міжнародного права для них не є обов'язковими. Це філософія і позиція Росії. Тому говорити про позицію Росії, чи готуються сьогодні або завтра, або післязавтра до війни, - постійно і завжди. Інша справа, що ми повинні бути готовими до такого сценарію, і робити все, щоб найгірше не відбулося", - сказав Кравчук.

Читайте також: Військові маневри Росії біля кордонів України: озвучено прогноз, чого чекати від Путіна

Популярні відео

Політик назвав висловлювання Пєскова "блажью".

"Я читав заяву пана Пєскова, він сказав, що "Україна може спровокувати конфлікт, це може викликати силове вирішення питання на Донбасі". Тобто він передбачає можливості України для конфлікту. Росія перебуває на нашій землі, їх війська, зброя, вони концентрують бронесили близько українського кордону. І раптово йому в голову приходить така блажь, нібито "Україна може спровокувати" з його точки зору. Вони провокують, а ми "можемо"! І ось ця позиція, що Україна для них повинна виконувати ці забаганки, які вони вважають необхідними, і тільки ті рішення правильні, які вони пропонують. А йти на переговорні процеси вони відмовляються. Але це не означає, що ми будемо опускати руки", - сказав Кравчук.

Читайте також: Політика Росії передбачувана — дипломат пояснив переговори щодо Донбасу без України

Нагадаємо, раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" розповів, що Росія за добу змінила свою позицію щодо перемир'я, що може свідчити про розбіжності всередині військового керівництва.

Джерело Україна 24 Теги