За добу вони поміняли точку зору: Арестович про відмову Росії від перемир'я

За словами радника української делегації ТКГ, в військово-політичному керівництві РФ можуть бути розбіжності

За добу вони поміняли точку зору: Арестович про відмову Росії від перемир'я

На переговорах Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Росія відмовилася підтвердити свою прихильність угоді про припинення вогню. Радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" розповів, що Росія за добу змінила свою позицію, що може свідчити про розбіжності всередині військового керівництва.

"Вчора (30 березня - ред.) була консультація на рівні політичних радників, де російський представник Козак сказав, що не бачить ніяких перешкод для того, щоб повернутися до повного і всеосяжного припинення вогню, і саме це треба зробити. І ось за добу вони змінюють позицію. Щось відбувається всередині російського військово-політичного керівництва, тому що вони впродовж доби видають дві різні точки зору, дві різні команди для виконання", - сказав Арестович.

Читайте також: Небезпечних сценаріїв дуже багато - генерал сказав, звідки чекати удару Росії

Популярні відео

Радник відзначив, що консультації триватимуть.

"Ми намагаємося з'ясувати, думаю, найближчим часом будуть наступні консультації на рівні політичних радників, тому що вчора Франція, Німеччина і Росія підтвердили, що за будь-яких умов консультації політичних радників зберігаються", - сказав Арестович.

Читайте також: Чи буде напад Росії на Україну: Гордон дав відповідь

Він також озвучив подробиці відмови Росії від повернення до плану перемир'я.

"А сьогодні (31 березня - ред.) російська делегація по суті відкинула дві пропозиції одночасно. Кравчук запропонував повернення до повного припинення вогню з 00:00 1 квітня, а представники ОБСЄ запропонували спільну заяву, яка закликала б сторони, що вони розуміють необхідність повернення, вітають і беруть на себе зобов'язання застосувати додаткові заходи щодо припинення вогню. Російська делегація навідріз відмовилася", - сказав Арестович.

Нагадаємо, раніше Олексій Арестович в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" озвучив прогноз, що Росія протягом найближчих 10 років буде продовжувати атакувати Україну, використовуючи військову, дипломатичну, інформаційну та економічну силу.

Джерело Україна 24 Теги