Росія атакуватиме Україну чотирма силами - Арестович дав тривожний прогноз

Радник української делегації в ТКГ вважає, що для України "миру не буде"

Росія атакуватиме Україну чотирма силами - Арестович дав тривожний прогноз

Росія впродовж найближчих 10 років й далі атакуватиме Україну, використовуючи військову, дипломатичну, інформаційну та економічну силу.

Такий прогноз озвучив в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"На початку березня Байден сказав, що світ розділився на демократію і авторитаризм, до якого він відніс Іран, Росію та КНР, і заявив, що США готові боротися силою за демократію в усьому світі. Потім візит Лаврова до Китаю, потім до Ірану. Фактично можна сказати, що зараз, як у холодну війну, створюється два величезних блоки, а Україна між ними опинилася", - заявив радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: Небезпечних сценаріїв дуже багато - генерал сказав, звідки чекати удару Росії

Популярні відео

Як прогнозує Арестович, для України "миру не буде".

"Нас Російська Федерація атакуватиме постійно, як мінімум у найближчі 10 років, використовуючи всі чотири сили, які є в держави: військову, дипломатичну, інформаційну та економічну. Політика влади полягає в тому, щоб зняти військову складову, зупинити загибель військових і мирних жителів, і одночасно прискорення інтеграції з НАТО. Будучи де-факто правим флангом НАТО восьмий рік, ми розраховуємо на гідну підтримку партнерів. І вони розглядають нас як країну, яка несе передовий тягар опору блоку авторитарних держав", - заявив він.

Читайте також: Гармаш розповів про цинічний вчинок Росії на переговорах щодо Донбасу

Раніше перший президент України Леонід Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що Росія продовжує ставити собі за мету знищення України як держави.

Джерело Україна 24 Теги