Це приниження для країни - Ляшко розповів, що не так з українськими держкомпаніями

Лідер Радикальної партії наполягає, що українці повинні самі керувати своєю економікою

Це приниження для країни - Ляшко розповів, що не так з українськими держкомпаніями

У наглядових радах державних підприємств повинні працювати українці, а не іноземні громадяни.

Таку думку висловив в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Наглядові ради, на мою думку, може й потрібні. Але питання: як вони формуються? За участі іноземців - я проти. Українці повинні керувати своєю економікою, країною, підприємствами, і відповідати за свою долю. Я думаю, що серед 45 млн українців можна знайти 50-100 осіб, чесних, професійних, відповідальних, які можуть працювати в цих наглядових радах", - заявив політик.

Читайте також: "Це анекдот": Ляшко пояснив, що не так із новими санкціями проти Януковича

Популярні відео

На думку Ляшка, це приниження країни, "коли ми показуємо, що не можемо вирішувати свою долю і керувати нею, що ми свою долю комусь вручаємо".

"Вчора проводили так званий нормандський формат, за участю президента Росії, Франції, канцлера Німеччини, вони обговорювали Донбас. У мене питання: чому там немає президента України, що ви обговорюєте без самої України? Це питання і до української влади, що вона дозволяє свій авторитет опускати нижче плінтуса. І питання до наших партнерів, чому вони повелися на провокацію з Москви. Так само і наглядові ради - хто сказав, що іноземці будуть працювати в інтересах нашої країни, а не своєї?" - пояснив лідер Радикальної партії.

Читайте також: Україна фінансує російську армію – Ляшко про ситуацію в енергетиці

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" закликав припинити імпорт в Україну російської електроенергії.

Джерело Україна 24 Теги