Продовження скандалу в КСУ: у Зеленського жорстко відповіли звільненим суддям

КСУ скоро повернеться в нормальне робоче русло, зазначив "слуга народу" Федір Веніславський

Продовження скандалу в КСУ: у Зеленського жорстко відповіли звільненим суддям

Після того, як президент Володимир Зеленський скасував укази про призначення суддями Конституційного суду України (КСУ) Олександра Тупицького і Олександра Касмініна, будь-які їхні розпорядження не мають юридичної сили.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів представник Зеленського в КСУ, народний депутат від "Слуги народу" Федір Веніславський, коментуючи намір Тупицького зібрати спецзасідання КСУ щодо свого звільнення.

"Пан Тупицький вже перестав бути суб'єктом з 21 березня 2021 року. Те, що людина з хворобливою уявою себе вважає ще на даний момент якимсь посадовцем у Конституційному суді – це запитання не до мене точно. З моменту видання указу президента пан Тупицький втратив статус судді так само, як і пан Касмінін. Жодних юридичних наслідків його будь-які розпорядження, накази, директиви чи ще щось, не матимуть і не мають", - наголосив Веніславський.

Читайте також: Троє суддів КСУ опинилися в центрі скандалу через житло у Конча-Заспі: подробиці

Популярні відео

Нардеп висловив переконання, що суд "повернеться в нормальне робоче русло".

"Найближчими днями президент України оголосить конкурс на зайняття вакантних посад, які утворилися в результаті того, що два судді перестали бути суддями", - додав він.

Читайте також: "Не подобається – є суд": в "Слузі народу" відповіли скандальному голові КСУ

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 29 грудня підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного суду. Олександра Тупицького підозрюють у посадових злочинах за двома статтями - підкуп свідка і введення суду в оману. 19 січня Тупицькому повідомили про підозру і не пустили його на роботу до КСУ.

27 березня президент Володимир Зеленський скасував укази експрезидента Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького й Олександра Касмініна суддями КСУ.