Учасники сутички в Раді розповіли подробиці: "Я трохи різкіше сказав"

"Нардеп Швець дозволяв собі коментувати та перебивати виступи", - сказав Бондар

Учасники сутички в Раді розповіли подробиці: "Я трохи різкіше сказав"

Народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Михайло Бондар та його колега з фракції «Слуга народу» Юрій Камельчук в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповіли подробиці сутички в Раді 30 березня під час виступу народної депутатки Ірини Геращенко.

Михайло Бондар: «Це почалося з перших виступів, коли цей колега (нардеп від фракції «Слуга народу» Сергій Швець – ред.) дозволяв собі коментувати або перебивати виступ Порошенка. Після того виступала Вікторія Сюмар – він руками махав і нецензурно висловлювався. Один з колег підійшов до нього і зробив зауваження, але він не припиняв своє робити. І коли Ірина Геращенко вийшла, він демонстративно повернувся п’ятою точкою до неї. Я підійшов, зробив зауваження, він ніяк на це не реагував, я спробував його відтягнути і почалася штовханина. Колега (Юрій Камельчук – ред.) пробував мене торсати за плече, я відповідно йому трошки різкіше сказав – і все».

Читайте також: "Коли ваша фракція заплатить?" — нардепи посварилися в прямому ефірі через протест під ОП

Популярні відео

Юрій Камельчук: «Я побачив, як Михайло Бондар відтягував за руку мого колегу Швеця, я підійшов, до цього я не чув їхню розмову, було видно, що на мого колегу чиниться фізичний вплив. Коли я підійшов, Михайло Бондар різко відповів і потім пішов у бік своєї фракції. І коли я намагався звернути увагу Бондаря, поклавши руку йому на плече, щоб він почув, пан Михайло відреагував різкіше, ніж, певно, можна було відреагувати. Двосторонніх образ немає, десь емоції були, вони зашкалюють, нічого страшного. Чи могли емоції бути стриманішими – 100% могли б».

Читайте також: Ексміністр накинувся на голову "Укрпошти" через важливе питання щодо пенсій (відео)

Раніше політик Михайло Добкін і адвокат активіста Сергія Стерненка Масі Найєм посперечалися в прямому ефірі.

 

Джерело Україна 24 Теги