У Києві можуть посилити карантин: чиновник назвав умову

"Сьогодні у Києві критична ситуація", - наголосив Рубан

У Києві можуть посилити карантин: чиновник назвав умову

Начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» заявив, що у Києві можуть посилити протиепідемічні заходи.

«Сьогодні у Києві критична ситуація. Якщо Національна академія медичних наук не надасть 500 ліжок, як обговорювалось на всіх рівнях, на жаль, необхідно буде посилювати карантинні заходи на всіх рівнях, починаючи від припинення навчання в дошкільних закладах, 1-4 класів у школах, роботи громадського транспорту. Сьогодні це питання вирішується на рівні уряду», - зазначив Рубан.

Читайте також: "Карантин не працює": лікар жорстко розкритикував протиепідемічні заходи

Він наголосив, що на сьогоднішній день лікарні у Києві завантажені на 95%.

«Майже всі реанімаційні ліжка заповнені. Сьогодні буде вирішуватись питання щодо звернення громадян за медичною допомогою при виявленні ознак захворювання. Щодо карантинних заходів, можна сказати що до 85% громадян в організованих колективах продовжують ходити на роботу і не дотримуються правил безпеки в закритих приміщеннях. Якщо Академія медичних наук поточного тижня не виділить 500 ліжок, то в п’ятницю буде прийматися рішення щодо посилення протиепідемічних заходів в Києві», - заявив чиновник.  

Популярні відео

Читайте також: Абсолютний рекорд — лікарка заявила, що найгірше з COVID-19 ще попереду

Раніше імунолог Вадим Арістов розповів, що в Україні буде ще кілька локдаунів.

Джерело Україна 24 Теги