США можуть постачати вакцини в Україну: Яценюк розповів деталі

"Сьогодні питання вакцинації в Україні провалено", - заявив Яценюк

США можуть постачати вакцини в Україну: Яценюк розповів деталі

Експрем’єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» не виключив можливість домовитись зі США щодо поставок вакцин від COVID-19 в Україну.

«Сьогодні питання вакцинації провалено. З американцями його можна і потрібно вирішувати, незважаючи на те, що у США є свої проблеми. Але вони вже вакцинували 20% свого населення. Можна домовитись про те, щоб наші партнери постачали, принаймні, до кінця року почали постачати, вакцини, але це робота очыльника уряду», - заявив Яценюк.

Читайте також: Степанов пояснив, чи з'явиться в Україні платна вакцинація від COVID-19

Він наголосив, що у питанні вакцин було втрачено найважливіше – час.

«Коли всі країни почали купувати вакцини ще на початку минулого року, ми займались тим, що розповідали, що ми обов’язково якось купим ці вакцини. Чому американці, ізраїльтяни, європейці швидко почали вакцинувати своє населення – вони переслідують кілька глобальних і правильних цілей для свого народу: здоров’я громадян, можливість працювати, конкуренція і розвиток економіки. У нас немає цього», - зазначив експрем’єр.

Популярні відео

Читайте також: Епідемія коронавірусу: Степанов назвав дві "гарячі точки" в Україні

Раніше очільник МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, скількох українців можуть провакцинувати від коронавірусу до кінця 2021 року.

Джерело Україна 24 Теги