Переговори пройшли в унікальному форматі — член ТКГ про засідання щодо Донбасу

Сергій Гармаш розповів, як пройшло засідання ТКГ і чого домагається Росія

Переговори пройшли в унікальному форматі — член ТКГ про засідання щодо Донбасу

У вівторок 30 березня відбулося засідання політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи. Про його результати розповів член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Сьогоднішнє засідання проходило без Майї Пирогової (представниці так званої ДНР, засудженої в Україні за тероризм, яка намагалася брати участь у минулих засіданнях при протестах української сторони - ред.), воно проходило в унікальному форматі. Перші п'ять годин тривали двосторонні консультації модератора від ОБСЄ з представниками делегацій, потім пів години була неофіційна інформаційна зустріч офіційних представників делегацій. А ось після цього пів години працювала офіційна робоча група.

Там було оголошено, що Пирогова терміново госпіталізована через стан здоров'я, тому сьогодні не присутня. Далі подивимося, ми заявили в черговий раз, що якщо вона буде присутня, то українська делегація вийде з-за столу переговорів", — сказав він.

Читайте також: Росія пішла на провокацію — член ТКГ розповів деталі про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Гармаш зазначив, що Росія намагається "витиснути" Україну з переговорів.

"Сьогодні головне — що переговори не зірвані, процес триває. Хоча у мене складається враження, що для Росії головна мета — не мирне врегулювання, а змусити нас вийти з переговорів і потім звинуватити у зриві переговорного процесу. На сьогодні процес триває, в якійсь мері він був навіть конструктивним, обговорили деякі процедурні питання. Хотів би відзначити, що, на жаль, ОБСЄ як модератор показав, що розглядає як сторону переговорів, як окрему делегацію, представників ОРДЛО", — сказав він.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, звідки Україні чекати атаки Росії.

Джерело Україна 24 Теги