За прикладом Гітлера – Ляшко розповів, звідки Україні чекати атаки Росії

Як наголосив політик, армія повинна тримати порох сухим

За прикладом Гітлера – Ляшко розповів, звідки Україні чекати атаки Росії

Росія може влаштувати провокацію проти України в Криму, щоб використати її як привід для захоплення нових українських територій.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Чекати від Росії можна чого завгодно. Армія повинна тримати порох сухим. На превеликий жаль, минулого року оборонне замовлення зірване, половину державних закупівель не проведено, не придбане військове озброєння тощо. Я вважаю, що це диверсія, злочин. Це має бути однією з тем засідань, зокрема і РНБО. В умовах відбиття російської агресії недофінансування армії, недооснащення, недозабезпечення соцзахистом сімей військовослужбовців – це злочин проти національної безпеки й оборони країни", - заявив політик.

Читайте також: "Це анекдот": Ляшко пояснив, що не так із новими санкціями проти Януковича

Популярні відео

Ляшко висловив сподівання, що Україна "готова протистояти активізації росіян на південному напрямку".

"Я не виключаю, що російський агресор діятиме за прикладом Гітлера, коли німці перевдяглися в польську форму і напали на радіостанцію в Гляйвіці, і це стало приводом для нападу на Польщу. Росіяни можуть організувати якусь провокацію проти України в Криму, звинуватити Україну і використати цей привід, щоб захопити частину нашої території й отримати доступ до дніпровської води. Абсолютно впевнений, що ці плани розглядаються і в Кремлі, і в Генштабі, і в Міноборони Росії", - зазначив лідер Радикальної партії.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Україна фінансує російську армію.

Джерело Україна 24 Теги