"Справляє враження на росіян": Арестович про крок Ради з приводу Донбасу

Олексій Арестович розповів, який посил несе скликання позачергового засідання Ради з приводу ситуації на Донбасі

"Справляє враження на росіян": Арестович про крок Ради з приводу Донбасу

Верховна Рада хоче зібрати позачергове засідання через ситуацію на Донбасі. Про що це свідчить, розповів радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Дуже важлива консолідована позиція. Коли ми бачимо консолідовану позицію нашої сторони, включаючи парламент і реакцію всіх органів влади, а до того реакцію міжнародного суспільства, це справляє враження на росіян. Це важливо, тому що вони постійно грають на тому, щоб нас розтрощити та показати, що ми різні між собою, ми сваримося, нема єдності. А за цим стоїть ще більший та гірший наратив — що українці генетично нездатні до самоуправління. Вони (росіяни — ред.) цю лінію постійно проводять", — сказав він.

Читайте також: Росію не влаштовує новий план щодо Донбасу — член ТКГ про злив таємної інформації

Популярні відео

За словами Арестовича, Україна має показати себе як самостійна держава.

"Саме зайняттям консолідованої позиції ми показуємо, що ми держава, і поводимося як держава, і що спроби грати на розтрощення не пройдуть. Тому ми вдячні й парламенту, й іншим органам. Важливо, що парламент має власну політичну позицію щодо спроб Росії грубо порушувати режим припинення вогню, який є основою для ведення подальших переговорів", — сказав він.

Раніше член ТКГ Сергій Гармаш розповів, що збирається робити Росія з окупованими територіями на сході України.

Джерело Україна 24 Теги