"Не зменшують темпи": "слуга народу" розповіла, як Рада працює на карантині

Пауза на проведення пленарних засідань триватиме три тижні

"Не зменшують темпи": "слуга народу" розповіла, як Рада працює на карантині

Депутати Верховної Ради під час тритижневого карантину зосередилися на створенні нових законопроєктів і роботі в комітетах.

Про це розповіла в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко.

"Є процедура узгодження законодавчих ініціатив. Вони спочатку напрацьовуються, дається час на подачу альтернативних законопроєктів, потім розглядаються в комітетах, і тільки після цього виносяться на пленарні засідання. Дійсно, три тижні є пауза на проведення пленарних засідань, але це зроблено для того, щоб депутати змогли більше попрацювати в комітетах", - сказала вона.

Читайте також: Скандал у Раді: слідчі викликали нардепів у справі про кнопкодавство

Популярні відео

Янченко зазначила, що за регламентом засідання комітетів можна проводити віддалено, в режимі відеоконференцій, на відміну від пленарних засідань.

"Але, якщо комітети не напрацюють достатню кількість законодавчих ініціатив, то на засіданнях просто не буде що розглядати. А враховуючи, що зараз є ціла низка законопроєктів, які чекають другого читання, через комітети повинні пройти редагування, то їм є над чим працювати, вони не зменшують темпи. Тому не можна говорити, що Верховна Рада пішла на карантин", - повідомила "слуга народу".

Читайте також: Буде цікаво — Гордон про гучне нововведення в Раді

Нагадаємо, 19 березня Верховна Рада оголосила перерву в роботі через карантин. Наступне пленарне засідання заплановане на 13 квітня.

Раніше нардепка від "Слуги народу" Галина Янченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, чи очікуються звільнення в Кабінеті міністрів.

Джерело Україна 24 Теги