Тимошенко назвала умову для свого прем'єрства

Лідерка "Батьківщини" заявила, що країна рухається в неправильному напрямку

Тимошенко назвала умову для свого прем'єрства

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко готова піти в коаліцію зі "Слугою народу" й очолити Кабінет міністрів, якщо президент Володимир Зеленський погодиться діаметрально змінити курс країни.

Про це вона розповіла в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

На запитання, чи хоче вона бути прем'єр-міністром у нинішніх умовах, Тимошенко відповіла:

"Питання номер один – не в посадах зараз справа. 80% українців вже вважають, що країна рухається в неправильному напрямку – вбивається медична система, економіка, розпродається країна. Йдеться про те, що країну ведуть на заклання. Якщо цей курс залишається, якщо розпродаж всього, що є, країни як металобрухту залишається, і люди залишаються в такому загоні, як сьогодні – ані прем'єрська посада не потрібна, ані коаліція не потрібна".

Читайте також: "Можу бути союзником президента лише в одному випадку": Юлія Тимошенко про Раду та Кабмін

Популярні відео

Лідерка "Батьківщини" наголосила, що не має наміру "обслуговувати знищення власної держави за сценарієм, який сьогодні проводиться в Україні".

"Тому я сказала президенту – якщо ми міняємо курс на діаметрально протилежний, запроваджуємо економічний націоналізм, повністю запроваджуємо відродження наших підприємств, землю віддаємо фермерам, а не світовим корпораціям, якщо для людей створюємо нормальні тарифи, нормальне пенсійне забезпечення, приймаємо страхову медицину... Я готова і в коаліцію піти, і в Кабмін піти. Тому що я точно знаю, що робити, покроково, жорстко, щодня, щоб в країні повернути життя, стабільність, справедливість, щоб люди відчули, що країна піднімається, а не занепадає", - заявила вона.

Читайте також: В "Слузі народу" сказали, чи варто звільняти Степанова

Нагадаємо, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" підтвердила, що зробила партії "Слуга народу" пропозицію щодо створення коаліції у Верховній Раді й переформатування уряду.

Своєю чергою нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук наголосив, що монобільшість у Верховній Раді сьогодні може ухвалювати закони без підтримки інших партій.

Джерело Україна 24 Теги