Росія готує гучну провокацію в "ДНР": стало відомо, чим відповість Україна

Росія продовжує політику інтеграції окупованих територій

Росія готує гучну провокацію в "ДНР": стало відомо, чим відповість Україна

Україна у відповідь на відкриття в окупованому Донецьку офісу російської партії "Справедлива Росія - За правду" повинна підняти перед міжнародною спільнотою питання про невизнання підсумків виборів до Держдуми РФ.

Про це в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

"Це продовження політики Росії щодо інтеграції окупованих територій у політичний, економічний і культурний простір. Якою має бути реакція? Я думаю, ми повинні будемо ставити питання про визнання виборів до Держдуми Росії, які відбудуться у вересні, нелегітимними перед міжнародною спільнотою, якщо ці вибори выдбудуться на окупованій території", - зазначив Гармаш.

Читайте також: "Ми не можемо не відповідати": військовий експерт розповів про провокації на Донбасі

Популярні відео

Нагадаємо, партія "Справедлива Росія - За правду" заявила про плани відкрити в окупованому Донецьку своє представництво, щоб допомагати жителям Донбасу з отриманням російського громадянства, а тим, хто вже отримав паспорт РФ - "допомагати з реалізацією соціальних, виборчих і конституційних прав".

Зазначимо, що "Справедлива Росія" має свою фракцію в Держдумі РФ.

Джерело Україна 24 Теги