Шість нардепів "Голосу" отримали попередження: подробиці від глави фракції

Ярослав Железняк прокоментував скандал у фракції "Голос"

Шість нардепів "Голосу" отримали попередження: подробиці від глави фракції

Шість депутатів фракції "Голос" проголосували за направлення до КСУ законопроєкту про призначення та звільнення керівників НАБУ та ДБР, за що отримали попередження про виключення. Чи не спричинить це розкол у партії, розповів нардеп, голова фракції "Голос" Ярослав Железняк у програмі "Сьогодні. День" на каналі "Україна 24".

"Я б не робив трагедію з цієї ситуації, не робив би апокаліптичних сценаріїв. Справді, деякі депутати проголосували за цей законопроєкт. Це іде врозріз з позицією партії, ми ніколи всупереч не голосували подібних законопроєктів. Саме тому політична партія "Голос", дотримуючись своїх внутрішніх процедур, звернулася до контрольно-ревізійної комісії, щоб вони вивчили цей факт голосування стосовно 6 членів партії, які голосували", — сказав він.

Читайте також: "Це анекдот": Ляшко пояснив, що не так із новими санкціями проти Януковича

Популярні відео

Железняк підкреслив, що рішення про виключення депутатів не приймалося.

"У принципі тут на закінчення можна сказати одне – ніякого рішення про виключення окремих народних депутатів ані з фракції, ані з партії ніхто не приймав. Я впевнений, що на основі демократичних механізмів у нашій партії ми зможемо вивчити ситуацію і дати відповідь, чому саме було таке голосування", — сказав він.

Раніше депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко висловилася з приводу протестів під Офісом президента.

Джерело Україна 24 Теги