"Скасовуємо ідіотизм": Саакашвілі розповів про важливі зміни до законодавства

Михайло Саакашвілі розповів, які зміни до Трудового кодексу пропонує Рада реформ

"Скасовуємо ідіотизм": Саакашвілі розповів про важливі зміни до законодавства

У Національній раді реформ запропонували зміни до Трудового кодексу. Про це розповів глава виконкому Ради Михайло Саакашвілі в програмі "Час Голованова" на каналі "Україна 24".

"В Україні діє Трудовий кодекс 1971 року. Його тільки погіршили, Радянський Союз діє. Щоб ви розуміли, що вимагає від людей, які зайняті малим і середнім бізнесом — це люди, які ледве зводять кінці з кінцями, і треба їм дякувати хоча б за те, що вони не сидять на шиї у держави — вимагає Держпраці, яке просто є рекетиром і яке завтра ж потрібно закрити та великий замок повісити", — пояснив він.

Читайте також: В Україні можуть подешевшати автомобілі: Саакашвілі розкрив подробиці

Популярні відео

Політик детально розповів, що хочуть скасувати в трудовому законодавстві.

"Щоб ви розуміли, що ми скасовуємо: розписка про ознайомлення з існуючими умовами праці, книга обліку бланків трудових книжок і вкладишів, акт на списання бланків трудових книжок і вкладишів до них, які ведуться на вимогу підзаконного акту від 1985 року, необхідність повідомити про зміни умов праці за 2 місяці, необхідність наявності правил трудового розпорядку, зобов'язання повідомляти людині за 2 тижні до настання відпустки. Ніби людина не знає, коли у неї відпустка, якщо на роботі їй письмово не повідомили, інакше оштрафують. Держпраці прийде і перевірить: де ця людина, в Єгипті? А ви письмово їй повідомили, що вона в Єгипет їде на 2 тижні? А, не повідомили, платіть 20 тис. грн.

Ось так вони працюють. Ось це ми скасовуємо. Ідіотизм, який укорінився, а за кожним ідіотизмом є годівниця, нахабний, тупий чиновник, який "крисить" український бюджет і займається рекетом бізнесменів, людей", — сказав він.

Раніше Михайло Саакашвілі поділився досвідом проведення реформ під час роботи в Одеській облдержадміністрації.

Джерело Україна 24 Теги