У Авакова заявили про причетність високопоставлених політиків до конфлікту під ОП

Радник Авакова розповів, що через день-два будуть відомі імена причетних до акції протесту

У Авакова заявили про причетність високопоставлених політиків до конфлікту під ОП

Міністерство внутрішніх справ (МВС) через кілька днів назве імена високопоставлених політиків, які причетні до організації конфліктів під час акції протесту біля Офісу президента 20 березня. Про це заявив радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол у програмі "Сьогодні день" на каналі "Україна 24".

"Частину організаторів ми вже знаємо, слідство триває. Думаю, найближчим часом будуть названі прізвища й імена, конкретно буде сказано, хто із політиків, із високих політиків намагався зробити цей конфлікт між правоохоронцями та учасниками цієї акції. Звичайно, це прикро, це соромно, це жахливо, що відбулося. Винні мають понести покарання", — сказав він. 

Читайте також: "Ніхто не залишиться безкарним": в Авакова відреагували на акцію за Стерненка

Популярні відео

Апостол додав, що зараз слідство ще триває.

"Звичайно, це не компетенція МВС, заявку подають до Київської міської ради. Це низка громадських організацій, які підпорядковані певним політикам. Я думаю, найближчим часом ми з вами будемо все знати. Слідство проводить, уточнює. Я не хочу бути голослівним, щоб десь не сказати неправильне прізвище. Думаю, день-два – і ми будемо все знати", — сказав він.

Раніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував акцію на підтримку активіста Сергія Стерненка.

Джерело Україна 24 Теги