Скасування літнього часу в Україні: в "Слузі народу" зробили важливе уточнення

Євгенія Кравчук прокоментувала голосування в Раді щодо скасування переведення стрілок

Скасування літнього часу в Україні: в "Слузі народу" зробили важливе уточнення

Україна має можливість залишитись на зимовому часі навіть після того, як Верховна Рада провалила голосування за закон про скасування переведення стрілок. Скасувати літній час своєю постановою може Кабмін.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

"Я думаю, ухвалення закону про переведення стрілок провалилося швидше через відсутність нардепів у залі. В принципі Кабмін може це врегулювати й сам, і видати відповідну постанову. Я думаю, це найближчими днями має бути з'ясовано, бо до кінця березня вже не так багато часу", - сказала вона.

Читайте також: Переведення годинника хочуть скасувати — експерт розповів, чи потрібно переходити на літній час

Популярні відео

За словами Кравчук, вірогідність переходу на літній час залишається, допоки не буде остаточного рішення Кабміну.

"Чим швидше буде ця ясність для людей, тим краще. Бо треба ж якось це планувати не за день. Я загалом підтримувала б цей законопроєкт. Хоча деякі мої колеги, особливо ті, хто представляє округи на Сході України, говорили, що з точки зору, що буде дуже ранній схід сонця, то їхні виборці мали сумніви щодо збереження (зимового – ред.) часу. Для курортів Півдня також має значення, щоб був довший день – тут нехай Кабмін остаточно визначиться, і так і зробимо", - розповіла "слуга народу".

Читайте також: Перехід на літній час: лікарка пояснила, чим шкідливе переведення годинника

Раніше нардеп від "Слуги народу" Василь Мокан розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що 28 березня Україна перейде на літній час, а скасувати переведення годинників можуть пізніше.

Нагадаємо, у 2021 році перехід на літній час має відбутися в ніч з 27 на 28 березня о 3-й годині ночі, годинники потрібно буде перевести на годину вперед.

Джерело Україна 24 Теги