Скандал з "проросійськими б *** ми" в Раді: "слуга народу" дав роз'яснення

Олександр Корнієнко прокоментував нецензурні слова "слуг народу" про іншу фракцію

Скандал з "проросійськими б *** ми" в Раді: "слуга народу" дав роз'яснення

Нардеп Олександр Корнієнко висловився в ефірі каналу "Україна 24" стосовно скандалу через листування депутатів зі "Слуги народу", де є образи на адресу іншої фракції.

Ведуча Наталія Влащенко: Останній тиждень обговорюють можливу коаліцію з "Батьківщиною", але сьогодні ЗМІ, сайт "Букви" опублікували листування члена фракції "Слуга народу", де Арахамія говорить з депутатом, як краще називати фракцію "Батьківщина". Арахамія запропонував нецензурний епітет, але зупинилися на назві "проросійські представниці найдавнішої професії (на скріншоті слово "б***ді" - ред.)"…

Нардеп, фракція "Слуга народу" Олександр Корнієнко: Чому ви вирішили, що це про "Батьківщину"? Це не про "Батьківщину". Про іншу партію, яка точно більш проросійська, ніж "Батьківщина". Найбільш проросійська в парламенті. Ми вирішили її не називати, це фракційне рішення. 

Читайте також: У Зеленського відреагували на суперечку про термін "колабораціоніст"

Наталія Влащенко: Пане Корнієнко, я хочу показати вам листування, ви кажете що йдеться не про партію "Батьківщина". Давайте я процитую…

Олександр Корнієнко: Та ні, ну це ж контекст двох повідомлень.

Наталія Влащенко: Там йдеться про кого?

Олександр Корнієнко: Макс Бужанський може підтвердити, що там був інший контекст.

Нардеп, фракція "Слуга народу" Максим Бужанський: Абсолютно різні повідомлення.

Популярні відео

Раніше радник української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович висловився про скандал через його нецензурні відповіді коментаторам у Facebook.

Джерело Україна 24 Теги