Перетворюють на базар: Кравчук висловився про участь терористки "ДНР" в групі щодо Донбасу

Голова української делегації в ТКГ вважає, що Росія має офіційно взяти на себе відповідальність за присутність на переговорах сумнівних осіб

Перетворюють на базар: Кравчук висловився про участь терористки "ДНР" в групі щодо Донбасу

17 березня українська делегація покинула переговори політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу через присутність на переговорах представниці бойовиків "ДНР" Маї Пирогової, засудженої за тероризм. Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Росія має брати на себе відповідальність за присутність сумнівних осіб на переговорах, інакше Україна припинятиме обговорення.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Я особисто, пан Резніков, інші члени нашої делегації неодноразово говорили, що визначено на Мінському майданчику, хто повинен бути присутнім на переговорах. Склалася практика, що представник від Донецької області Ніконорова і від Луганської Дейнего, вони постійно запрошуються пані Грау (представниця ОБСЄ в ТКГ - ред.), щоб брати участь у засіданнях ТКГ, ми з цим погодилися", - сказав політик.

Читайте також: Кравчук застеріг Росію від трагічної помилки на Донбасі

Популярні відео

За словами Кравчука, щоразу на переговорах відбувається "щось нове".

"Але щоразу відбуваються якісь нові кроки. То консультанти, то радники, дійшло до того, що, зрештою, в політичній підгрупі вже бере участь людина з кримінальним минулим, є докази, рішення судів, але чомусь цього не бачать. Тоді ми вирішили, що якщо такі люди будуть з'являтися, і ми не будемо знати, що це за люди, ми будемо припиняти обговорення питання, підніматися і йти", - сказав Кравчук.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: Кравчук назвав дієвий спосіб вплинути на Росію

Глава української делегації зазначив, що Росія повинна брати на себе відповідальність за участь таких людей в переговорах.

"Якщо Росія надасть список, що ці люди нею затверджені, якщо вони хочуть кримінальників, злочинців, це їхня справа, але вони беруть на себе відповідальність. А зараз ніхто не бере відповідальність, і хочуть з переговорів робити базар або прохідний двір. Ми цього не допустимо", - сказав Кравчук.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" Леонід Кравчук розповів, що Росія вивчає новий мирний план по Донбасу, запропонований Україною, Францією і Німеччиною, хоча публічно продовжує заперечувати існування цього плану.

Джерело Україна 24 Теги