Шансів на успіх жодних - Арестович оцінив сили "армій ДНР і ЛНР"

Радник української делегації в ТКГ оцінив ймовірність нового наступу РФ на Донбасі

Шансів на успіх жодних - Арестович оцінив сили "армій ДНР і ЛНР"

Так звані "армії ДНР і ЛНР" без підтримки Росії не зможуть почати наступ на Донбасі, оскільки будуть моментально знищені.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

За його словами, коли йде війна, "завжди є можливість її загострення або переведення в інтенсивнішу фазу".

"Кілька питань залишається. Перше - яка мета цього, друге - якими засобами ця мета буде досягатися. В Росії немає раціональних причин переводити конфлікт у повномасштабний, вони просто нарвуться на реакцію міжнародної спільноти. У них немає рішучої переваги над українською армією. Це буде кривава бійня для обох сторін, яка не дає їм шансів вирішити військові завдання таким чином, щоб це могло принести значні політичні досягнення. І регіональний конфлікт я теж не бачу. На фронті захопити чергове перехрестя? Сумнівна річ", - сказав він.

Читайте також: Росіяни відверто брешуть — Арестович про мирний план щодо Донбасу

Популярні відео

При цьому Арестович зазначив, що "є друга сторона - світ створений з конфліктів, які починалися з ірраціональних причин, і така загроза завжди є".

"Поки можу сказати наступне: без того, щоб втрутилася російська військова машина, шансів на успіх у Першого і Другого армійського корпусу збройних сил Росії, які вони через непорозуміння називають "арміями ЛНР і ДНР", немає жодних, ми їх знищимо за будь-якої спроби наступати. Вони це розуміють. Єдине, що я бачу - спроби влаштувати тиск на нас для того, щоб створити стан загрози війни і досягти певних поступок", - заявив радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: "Путін зневажає слабких": ексміністр розповів, як повернути Крим і Донбас

Радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович також заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що Україна повинна готуватися до сценарію повномасштабного військового конфлікту на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги