Треба готуватися до повномасштабного конфлікту – Арестович про Донбас

Арестович також зазначив, що Росія використовує в гібридній війні проти України чотири сили

Треба готуватися до повномасштабного конфлікту – Арестович про Донбас

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна має готуватися до сценарію повномасштабного військового конфлікту на Донбасі.

Арестович зазначив, що країна-агресор використовує проти України чотири сили - військову, дипломатичну, інформаційну та економічну.

"Зараз ми живемо в світі, коли інформаційна подія може важити більше, ніж подія на фронті. Мені здається, світ почав рухатися, і ми будемо мати справу з війною всіх проти всіх, у сірих зонах, щонайменше, до 2035 року. І Україна як країна, яка знаходиться на переломі геополітичних плит, на зламі епох, не пройде повз це. Це не перша українсько-російська війна і, на жаль, не остання", - заявив радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: Росіяни відверто брешуть — Арестович про мирний план щодо Донбасу

Популярні відео

Він додав, що "є потенційні конфлікти і поза цим конфліктом".

"Перед нами стоїть стратегічне завдання: стати настільки сильними, щоб потенційний агресор розумів, що дорого воювати з Україною, щоб військові сценарії не розглядалися, і вони діяли інформаційним, дипломатичним, економічним шляхом, що також небезпечно, але це не військовий конфлікт", - підкреслив Арестович.

Читайте також: "Путін зневажає слабких": ексміністр розповів, як повернути Крим і Донбас

Раніше радник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" про мирний план для Донбасу, який підготували Україна, Франція та Німеччина.

Джерело Україна 24 Теги