В.о. мера Харкова перевірив реконструкцію Окружної дороги

"Ця дорога - важлива частина транспортної інфраструктури Харкова", - зазначив Терехов

В.о. мера Харкова перевірив реконструкцію Окружної дороги

17 березня в.о. міського голови Харкова Ігор Терехов проінспектував хід виконання ремонтних робіт на харківській Окружній дорозі.

Терехов зазначив, на ділянці від Олексіївки в бік Салтівки і в Роганському житловому масиві ремонт уже почали, на інших ділянках тривають підготовчі роботи. Планується виконати капітальний ремонт 58 км Окружної дороги.

За його словами, на даний час розробляється проєкт установки на перехресті доріг з Черкаської Лозової і П'ятихаток світлофорного об'єкта, що дозволить знизити його аварійність. На початок жовтня світлофори будуть встановлені.

«Ми беремося за всі мости, шляхопроводи, переїзди, за всі елементи дорожньої інфраструктури, які не робилися ніколи. Глобальна реконструкція Окружної дороги дуже важлива для харків'ян, міста і його великої транспортної інфраструктури, щоб уникнути заторів у місті. Звертаюся до харків'ян - ми не будемо повністю закривати рух Окружною, але деякі незручності все ж будуть. Потерпіть. Адже в результаті ви отримаєте сучасну, зручну, в деяких місцях розширену і максимально освітлену трасу навколо Харкова», - зазначив Терехов.

Реалізація проєкту розрахована на два роки.

«Наприкінці минулого року я звернувся до керівництва «Укравтодору» і президента України з приводу глобальної реконструкції Окружної дороги, і ця ініціатива була підтримана. Необхідні тендерні процедури проведені, і наразі дорожники вже почали ремонтні роботи. Дорога, звичайно, знаходиться в жахливому стані. Її фактично не існує, це якийсь лабіринт і випробування для машин. Однак ця дорога - важлива частина транспортної інфраструктури Харкова», - наголосив в.о. міського голови.

Терехов зазначив, що реконструкція Окружної не скасовує планів міської влади щодо ремонту внутрішньоквартальних доріг і магістралей.

Як раніше заявив Ігор Терехов, комунальний транспорт Харкова стане повністю електричним та екологічним.

Джерело Україна 24 Теги