Глава МОЗ розповів, як себе почуває хворий санлікар Ляшко

Водночас міністр охорони здоров'я розвінчав популярний міф про щеплення

Глава МОЗ розповів, як себе почуває хворий санлікар Ляшко

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24" розповів про стан здоров'я головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, який заразився на коронавірус після проведення вакцинації.

"Його здоров'я абсолютно нормальне, сьогодні ми проводили селектор щодо вакцинації спільно з регіонами", - сказав міністр.

Читайте також: Лікар пояснив повільні темпи вакцинації в Україні

Популярні відео

Степанов звернув увагу на те, що вакцинація не гарантує того, що людина не захворіє, проте в такому випадку хвороба протікатиме в легкій формі.

"Дуже важливий момент: вакцинація не створює механічний бар'єр між вірусом і людиною. Зрозуміло, коли ми говоримо про ефективність, є певний відсоток людей, досить високий, який точно не захворіє. Інші можуть захворіти, але перенесуть цю хворобу або повністю безсимптомно, або з легким перебігом. Точно не буде ніякого тяжкого стану, що не буде реанімації, людина житиме. Це такий же механізм, як при вакцинації проти грипу. Якщо ми говоримо про COVID, який призводить до смерті, то вакцинація дорівнює життю", - сказав Степанов.

Читайте також: Ексдепутат Держдуми пояснив фейки Росії про вакцини від коронавірусу

Раніше лікар-імунолог Андрій Волянський розповів в ефірі каналу "Україна 24", кому не можна колоти індійську вакцину від коронавірусу CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги