Російський вертоліт-порушник кордону: генерал-майор СБУ зробив несподівану заяву

"Потрібно віддати належне сумським прикордонникам, які зафіксували ситуацію", - зазначив Вовк

Російський вертоліт-порушник кордону: генерал-майор СБУ зробив несподівану заяву

Експерт з питань державної безпеки, генерал-майор СБУ Василь Вовк в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував інцидент з російським гвинтокрилом, який перетнув український кордон на Сумщині.

«Будь-яке порушення повітряного простору України, навіть на кілька метрів – це замах на державний суверенітет. Іншого бути не може. Потрібно віддати належне сумським прикордонникам, які там ці кілька метрів… зафіксували подію. Але я вивчив ситуацію, якихось конкретних ознак воєнної провокації і замаху на територіальну цілісність у даному випадку з боку Росії не вбачаю», - зазначив експерт.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: Арестович розповів, чого Україна досягла за рік

Він наголосив, що дуже правильна реакція була – направити лист з боку прикордонників.

«А протиповітряні сили навіть не зафіксували цього факту, оскільки кажуть, що 50 метрів – це не та відстань, яка може фіксуватися. Таких випадків дуже багато на кордоні, я таких фактів знаю безліч. Я не думаю, що цей випадок заслуговує на якусь особливу увагу чи має якесь військово-політичне значення», - заявив Вовк.

Популярні відео

Читайте також: У Москви нервова реакція - Гармаш пояснив нове загострення на Донбасі

16 березня Державна прикордонна служба повідомила, що російський вертоліт порушив український повітряний простір в Сумській області.

Джерело Україна 24 Теги