Рік на посаді генпрокурора: Венедиктова підбила підсумки

"Для прокуратури цей рік був періодом трансформацій, для мене особисто - внутрішнього зростання", - зазначила генпрокурор

Рік на посаді генпрокурора: Венедиктова підбила підсумки

Ірина Венедіктова підбила підсумки року роботи на посаді генпрокурора. За цей час, зокрема, оголошено підозри 4 народним депутатам, у тому числі вперше - за кнопкодавство. Втричі зросла кількість викритих організованих груп та злочинних організацій з міжрегіональними зв’язками. У декілька разів збільшилась кількість осіб, яким повідомлено про підозру у справах Майдану. Зрушена з мертвої точки і справа «Приватбанку», йдеться у сюжеті телеканалу «Україна 24».

Читайте також: Венедіктова розповіла про успіхи Офісу генпрокурора у "надважливому напрямку"

Популярні відео

У самій же прокуратурі відбулися системні зміни, зокрема скоротили кількість керівників. Це дозволить заощаджувати до 100 млн грн на рік.

«Для прокуратури цей рік був періодом трансформацій, для мене особисто - внутрішнього зростання. Я прийшла в інституцію на етапі великого кадрового очищення та структурних змін. За рік ми змінились зсередини, подолали чимало бар’єрів, поставили ще більше нових планок самі собі, але головний з них – людська довіра. Це мій орієнтир для нової прокуратури, яку ми будуємо», – написала Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Венедіктова пояснила, чого не мають права робити українські правоохоронці

Раніше генпрокурорка України Ірина Венедіктова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про боротьбу з корупцією в Міністерстві оборони.

Джерело Україна 24 Теги