Локдаун в Києві: Кличко зробив тривожну заяву

"Останні тижні ми бачимо підвищення кількості захворювань", - зазначив Кличко

Локдаун в Києві: Кличко зробив тривожну заяву

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію з коронавірусом у столиці України та чи буде локдаун.

«Останні тижні ми бачимо підвищення кількості захворювань. Якщо після локдауну у нас були сотні захворілих на добу, то зараз ситуація ускладнюється з кожним днем. Наприклад, вчора 1000 людей захворіли, сьогодні майже 1200. Збільшилась кількість госпіталізованих, вірус мутує, стає агресивнішим. Лише вчора було госпіталізовано 700 людей. Зараз у лікарнях перебувають 3700 хворих. Загалом кількість місць у лікарнях Києва – 4500», - заявив Кличко.

Читайте також: Карантин в Україні: академік спрогнозував терміни нового локдауну

Популярні відео

«Динаміка розповсюдження хвороби стала загрозливою. Я був змушений звернутися до уряду щодо розширення переліку протиепідемічних обмежень у помаранчевій зоні. На сьогодні ситуація стає загрозливою, і ми можемо повернутися до локдауну. Я звернувся до МВС, МОЗ, Мінінфраструктури, щоб посилити протиепідемічні заходи. Час іде на декілька днів, максимум тижнів (щодо введення локдауну – ред.)», - додав мер.  

Читайте також: Всіх українців обіцяють вакцинувати до кінця року: подробиці від Ляшка

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", в якому випадку в країні запровадять жорсткий карантин.

 

Джерело Україна 24 Теги