"Я за 4 питання зруйную вашу версію": Арестович і Гордон посперечалися про "вагнерівців"

"Я досі не знаю, була операція чи не була", - заявив Арестович

"Я за 4 питання зруйную вашу версію": Арестович і Гордон посперечалися про "вагнерівців"

Радник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович і журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» провели дискусію щодо так званої «справи «вагнерівців».

Арестович: «Відповідно до закону про захист державної таємниці, сам факт проведення або не проведення операції такого роду є державною таємницею. Будь-яка особа, яка заявляє, що операція була або що операції не було, здійснює діяння, що має за ознаками порушення закону охорони держтаємниці. Це кримінальний злочин. Тому кількість людей, які бігають по просторах нашої Батьківщини і кажуть, що операція була чи не була, у мене викликають острах. Я не коментую, я досі не знаю, була операція чи не була, хоча я сам родом з ГУР МО. Я можу сказати, що інформаційна версія, яка нам вкинута, не витримує ніякої критики. Вона не витримує елементарної логічної перевірки, не витримує фактологічної перевірки. Я відразу можу поставити 4 питання, що зруйнують цю версію докорінно, без шансів зупинитися, я готовий регулярно питати, поки мені не набридло. Якщо формат дискусії передбачає, можу зараз поставити. Давайте по порядку: як ви думаєте, члени ПВК «Вагнера» або будь-якої іншої ПВК, яка є проксі-силами російських спецслужб, чи знаходяться вони під оперативним контролем російських спецслужб?»

Читайте також: Вся справа в популярності "Україна 24": Гордон про гучний прогноз на 15 березня

Гордон: «Російських спецслужб? Звісно, так".

Арестович: «Тепер ось він сидить в Омську, йому надходить замовлення: чувак, треба їхати до Венесуели і там трохи попрацювати. Що він робить в першу чергу?»

Гордон: «Повідомляє своїм кураторам...»

Продовження довгого діалогу Гордона і Арестовича дивіться на відео нижче.

Популярні відео

Читайте також: "Моє інтерв'ю викликало істерику у Путіна" — Гордон нагадав про гучний скандал

Нагадаємо, влада Білорусі 29 липня 2020 року заявила про затримання неподалік від Мінська 33 найманців російської ПВК "Вагнер". Повідомлялося, що близько 200 найманців нібито прибули в країну, щоб дестабілізувати ситуацію під час виборів президента. Пізніше Білорусь видала "вагнерівців" Росії. 

Джерело Україна 24 Теги