Гордон назвав дві версії появи "плівок Медведчука-Суркова"

"Коли я бачу такі «записи», я розумію, що це просто класна провокація", - зазначив журналіст

Гордон назвав дві версії появи "плівок Медведчука-Суркова"

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, хто, на його думку, створив так звані "плівки Медведчука-Суркова".

«З приводу запису розмови Медведчука і Суркова. Я прослухав уважно цей запис. У мене щось мало довіри до нього. Коли Медведчук на запису каже бруд на адресу генерала Грицака, у мене відразу виникло припущення, що цей запис робив сам Медведчук, занадто гарна якість, і робив він його для того, щоб скомпрометувати Грицака. Тому що я точно знаю, що Грицак документував Медведчука - давно і довго», - зазначив журналіст.

Читайте також: Ексглава СБУ запропонував спосіб, як боротися з агентами Росії

Популярні відео

Він наголосив, що якщо у Медведчука була інформація про те, що Грицак його «розробляє», він міг спеціально скомпрометувати Грицака в очах інших.

«Коли я бачу такі «записи», я розумію, що це просто класна провокація. Тому у мене думка одна - або Медведчук сам записував це і спеціально компрометував Грицака, знаючи, що Грицак його розробляє, або росіяни могли це зробити. У мене інших версій немає», - заявив Гордон.

Читайте також: "Плівки Медведчука": у Зеленського назвали два важливих моменти

Нагадаємо, пізніше в ефірі телеканалу «Україна 24» ексголова СБУ Василь Грицак особисто прокоментував так звані «плівки Медведчука-Суркова».

Нагадаємо, на новій плівці співрозмовники згадують Грицака як нібито контактну особу в переговорах з бойовиками з питань Дебальцевого, "поставок туди готівки" і звільнення полонених. Перші плівки Медведчука та Суркова з'явилися у мережі наприкінці лютого.

Джерело Україна 24 Теги